Informace o způsobu provádění odečtů vodoměrů v Hamru

V letošním roce nebudou květnové odečty vodovodů v Hamru prováděny tradičním způsobem, jak jsme byli zvyklí z minulosti.

Z důvodu omezení vzájemného kontaktu bylo omezeno i provádění odečtů vodoměrů u odběratelů. Společnost ČEVAK a.s. žádá odběratele, aby využili možnosti nahlásit stav na vodoměru odečítači. Kontaktní informace na odečítače pro nahlášení odečtu budou zaslány buď SMS zprávou nebo vhozeny do poštovní schránky.

Znamená to, že odběratelé, kteří mají nastavenu možnost zasílání SMS zpráv, obdrží v nejbližších dnech zprávu s žádostí o samoodečet a telefonickým a e-mailovým kontaktem na p. Magyarovou, která lokalitu odečítá. V některých případech obdrží odběratelé od p. Magyarové výzvu k nahlášení stavu písemně do schránky, eventuálně je bude kontaktovat telefonicky.

Volně přístupné vodoměry budou fyzicky odečteny pracovníkem.

Informace týkající se vodného a stočného, odstávek, poruch atd. v obci Hamr naleznete také na stránkách společnosti ČEVAK