Hlášení místního rozhlasu

10.1.2020
Z důvodu odstávky úpravny vody v Hamru došlo ke změně zásobování pitnou vodou v obci, proto je možné, že dojde ke krátkodobému zakalení vody. Na odstranění nedostatku společnost ČEVAK pracuje. V případě potřeby kontaktujte přímo dispečink ČEVAK: tel. číslo 800 120 112

Kdo z majitelů psů nestihl splnit tuto povinnost, může využít možnosti a nechat „očipovat“ svého psa přímo v obci Hamr.

V pondělí 20. ledna 2020 v 17.00 hodin provede na prostranství před budovou OÚ Hamr MVDr. Foglar „čipování“ psů. Číslo mikročipu musí být zaznamenáno v dokladu o očkování psa (pas, očkovací průkaz), nezapomeňte si tento doklad vzít.

Cena za jedno očipování bude 400,00 Kč.