Sběr použitého ošacení

Obec Hamr vyhlašuje sběr použitého šatstva pro sociální družstvo DIAKONIE BROUMOV. Věci, prosíme, noste zabalené v igelitových pytlech nebo v krabicích, aby se nepoškodily při manipulaci a transportu. Neodkládejte věci určené ke sbírce před budovou obecního úřadu, ale předávejte je osobně. Vzhledem k průběžnému čerpání dovolené a služebním cestám doporučujeme před odnosem věcí předem volat na tel. číslo 384 797 236 nebo mobil 725 467 763.

V přiloženém dokumentu najdete podrobnější informace.